Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 09:39:09

Відбулася презентація акції та інформаційної кампанії "Ліки від байдужості"

16.05.2019   15:13Агенцiя

15 травня відбувся прес-захід, метою якого була презентація акції та інформаційної кампанії «Ліки від байдужості», що пройде у Чернігові до Всесвітнього дня пам`яті людей, які померли від СНІДу.

Анжела Мойсеєнко, Голова Правління БО «Чернігівська МЕРЕЖА» зауважила, що люди, які живуть з ВІЛ/СНІДом часто стикаються з упередженим до них ставленням та дискримінацією. «Акція «Ліки від байдужості» покликана звернути увагу суспільства на проблеми людей, що мають ВІЛ. Навколо питання СНІДу досі існує багато міфів та стигми, а тест на ВІЛ залишається тим, чого бояться та уникають більшість українців. Ми вважаємо, що ситуацію з епідемію можуть перевернути прості та доступні речі необхідні кожному — розуміння та небайдужість. Інший посил акції – це небайдужість до cебе та свого здоров`я. Зокрема, потурбуватися про себе можна просто пройшовши тест на ВІЛ та взяти з собою своїх найрідніших. Це безкоштовно, швидко, конфіденційно. До речі, це можна буде зробити і під час акції 19 травня з 15.00 до 18.00 біля художнього музею. На мешканців міста чекають і інші активності – пізнавальний квест, творчий проект, дискусійний майданчик.»

Іншими спікерами заходу стали Микола Дейкун, головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру, а також Лисенко Галина Василівна, його заступник з протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу розказали про стан поширення ВІЛ-інфекції в Чернігівській області, шляхи передачі, особливості пребігу захворювання та інтегровані послуги для ВІЛ-позитивних людей.

Останні новини Чернігівщини

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 17 чернігівців, за знищене - двоє 08:59

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 28 квітня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.