Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 16:12:27

Відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

16.05.2019   08:04Агенцiя

15 травня у Чернігові в обласному Палаці дітей та юнацтва відбувся 25-й обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Організаторами даного заходу, який спрямований на навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, ознайомлення його з професією рятувальника виступили обласні Управління ДСНС й освіти і науки.

До обласного центру прибули найкращі команди з різних куточків Чернігівщини - переможці міських та районних етапів.

Відкрили свято та привітали його учасників помічник начальника Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Олександр Івченко та виконуючий функції спеціаліста з охорони праці Управління освіти і науки облдержадміністрації Олег Котевич.

У двох конкурсах "Візитка" та "Домашнє завдання" команди, використовуючи різні жанри мистецтва, демонстрували тематичні виступи за тематикою профілактики надзвичайних подій та про роботу рятувальників. Журі оцінювало змістовність і оригінальність розкриття теми, творчий задум, театральну, хореографічну й вокальну майстерності, оформлення виступів і гумор учасників.

За результатами обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних третє місце посіла команда "Вогнеборці" Ріпкинського загальноосвітнього закладу №2. Друге почесне місце виборола команда "Запальні дівчата" Чернігівського колегіуму №11. Перше місце та головний кубок виборола команда "Палаючі серця" школи №3 м. Чернігова. Організатори фестивалю вручили командам-переможницям грамоти, медалі та нагородили команди пам`ятними статуетками в окремих номінаціях, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині браконьєр за допомогою остей незаконно наловив риби на понад 113 тис.грн 12:32

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15

Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини