Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 лютого, 13:13:59

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

10.05.2019   09:46Агенцiя

За 18 тиждень 2019 року в області захворіло 1671 особа, з них 1199 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 72,9%. Госпіталізовано 80 осіб, з них 71 дитина (88,8%).

По м. Чернігову захворіло 551 особа, з них дітей - 500, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 76,3%.

На звітному тижні перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ в районах та містах області не зареєстровано.

З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 113 зразків біологічного матеріалу, із них 64,6 % позитивних результатів із домінуванням вірусів грипу типу А(Н1N1).

З початку епідсезону зареєстровано 11 летальних випадків від грипу (Бахмацький, Борзнянський, Городнянський, Менський, Семенівський райони та м.Чернігів).

Вакциновано проти грипу 3305 осіб, в т.ч. 1112 дітей.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини