Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 21:27:20

У Чернігові відкрито виставку ретро-плакатів з охорони праці та промислової безпеки

07.05.2019   15:56Агенцiя

Начальник Управління Держпраці у Чернігівській області Сергій Дорошенко відкрив виставку ретро-плакатів з охорони праці та промислової безпеки, яка розташувалася у приміщенні КП «Чернігівській обласний навчально-курсовий комбінат».

В експозиції зібрані наочні матеріали з безпечного виконання робіт та попередження нещасних випадків на виробництві, які використовувалися на підприємствах Чернігівської області, і охоплюють період з 1950-х до кінця 1980-х років минулого століття.

Як зазначив, відкриваючи виставку, Сергій Дорошенко, ці плакати мають на меті продемонструвати, що питання виробничої безпеки є для працюючої людини поза часом, вони актуальні у будь-який історичний період чи епоху. Відвідувачі виставки жартували, що вимоги до безпечного виконання робіт виникли ще тоді, коли давній предок сучасної людини виготовив собі з каменю найперше знаряддя праці.

Також організатори заходу висловили сподівання, що експозиція не лише зацікавить пересічних відвідувачів, але й стане у нагоді студентам професійно-технічних та вищих навчальних закладів, викладачам профільних дисциплін у якості наочного матеріалу для проведення наукових досліджень, написання робіт у сфері охорони праці та промислової безпеки.

Виставка працюватиме у приміщенні Чернігівського обласного навчально-курсового комбінату упродовж кількох тижнів, інфориує Управління Держпраці у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини