Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 02:53:19

Аудитори знайшли порушення на закупівлі комунальниками Toyota Camry за 750 тисяч

04.05.2019   15:04Агенцiя

Комунальне підприємство «АТП-2528» Чернігівської міської ради за результатами тендеру замовило ТОВ «Автомобільна компанія «Сівер-Авто» легковий автомобіль за 748,4 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автівку Toyota Camry Comfort. Автомобіль матиме автоматичну коробку передач, круїз-контроль, клімат-контроль з незалежним регулюванням температури зон водій/пасажир, сенсори паркування передні та задні, підігрів передніх сидінь, аудіосистему (радіо, CD/MP3/WMA) з 6 динаміками.

У автосалонах ціни на Toyota Camry Comfort стартують від 779 тис грн.

На торгах більшу ціну запропонувало ДП ТОВ «Девелопмент Макс ЛЛС» «Автоінвестстрой-Чернігів» – 770 тис грн. Меншу від переможця суму запропонувало ТОВ «Авто-плаза» Валерія Боржкова та Олексія Панасюка – 748,3 тис грн. Але цю пропозицію відхилили через те, що фірма не надала низку документів.

В той же час, в «Прозорро» розміщена інформація про моніторинг закупівлі від управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, яке виявило порушення.

Зокрема, Держаудитслужба повідомила, що пропозиції усіх трьох підприємств не відповідали вимогам тендерної документації.

Аудитори підтвердили правомірність відхилення ТОВ «Авто-плаза», а також зазначили, що запропонований «Девелопмент Макс ЛЛС» «Автоінвестстрой-Чернігів» автомобіль Renault Megane Sedan не відповідає вимогам замовника, а ТОВ «Автомобільна компанія «Сівер-Авто» не надала низку документів: сканкопію шостої сторінки паспорту, лист-згоду на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних. Претензії аудиторів були і до договору про призначення уповноваженого дилера продукції «Toyota», укладеного між ПП «Тойота-Україна» та ТОВ «АК «Сівер-Авто», чия дія завершилася 31 березня 2019 р.

Держаудитслужба зобов’язала комунальників усунути порушення.

Засновниками ТОВ «Автомобільна компанія «Сівер-Авто» є Юрій Стаднік та кіпрська «Неолена Ентерпрайзіз ЛТД», бенефіціар Анна Деметроу (Кіпр), директор Дмитро Примаченко.


http://nashigroshi.org/2019/04/26/audytory-znayshly-porushennia-na-zakupivli-komunal-nykamy-toyota-camry-za-750-tysiach/

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини