Чернігівський полк зв’язку відзначив річницю створення
Без зв’язку немає управління, а без управління немає перемоги. Це залізне правило зв’язківців, у тому числі й чернігівських. Сьогодні чернігівський полк зв’язку оперативного командування «Північ» відзначив 4-у річницю з дня заснування.
З нагоди сформування військової частини під час урочистого заходу були нагороджені кращі військовослужбовці. Відзнаки, грамоти та подяки командувача військ оперативного командування вручив начальник військ зв’язку – начальник управління зв’язку та інформаційних систем ОК «Північ» половник Олександр Павленко.
- Уже через місяць після формування полку ви відправилися в зону виконання завдань за призначенням. І на сьогодні в полку служать понад 200 учасників бойових дій. Ви стали прикладом патріотизму, звитяги та мужності. З кожним роком особовий склад дійсно професійно росте, набирається досвіду, - сказав у вітальному слові полковник Павленко та висловив подяку за вірну службу.
Крім того, він не оминув увагою і постійне покращення технічної бази та матеріального забезпечення полку. Наприклад, зведення нових казарм поліпшеного типу для контрактників на території військової частини. А наразі вже проводиться розчищення ділянки для будівництва гуртожитку для офіцерівповідомив прес-центр ОК "Північ".
Вітав та дякував особовому складу і командир полку зв’язку полковник Ігор Напольський, вручивши військовим медалі та почесні нагрудні знаки від вищого військового командування, а також відзнаки Президента України за участь в Антитерористичній операції.
Останні новини Чернігівщини
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.
Вітаємо Олексія Коломійця з успішними виступами на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо! 12:18
У період з 16 до 26 листопада в Токіо проходять XXV літні Дефлімпійські ігри, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Олексій Коломієць демонструє високі результати та здобув уже три медалі.
Поліція затримала зловмисника за стрілянину у Чернігові 11:28
Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста лунають постріли, ймовірно, з автоматичної зброї. Інформація про постраждалих не надходила.