Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 16:17:21

Прокуратурою виявленні численні порушення при виконанні стягнень у виді громадських та суспільно корисних робіт

04.05.2019   10:08Агенцiя

Органами прокуратури перевірено додержання вимог оновленого законодавства України про адміністративні правопорушення під час виконання уповноваженими органами з питань пробації адміністративних стягнень, у виді суспільно корисних, громадських робіт та засвідчено наявність порушень як при призначенні адміністративних стягнень, так й при їх виконанні.

Найбільш грубі порушення закону підлягають дослідженню у кримінальних провадженнях, ініційованих прокурором в порядку ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України задля об’єктивної та неупередженої оцінки.

Так, службові особи сільських рад Чернігівського району вносили недостовірну інформацію до табелів обліку робочого часу правопорушників про відпрацьований ними час, що дозволяло уникнути стягнення. Ці факти перевіряються в двох кримінальних провадженнях.

Окремі органи місцевого самоврядування ігнорують вимоги законодавства та відмовляються визначати місця та види суспільно корисних робіт правопорушникам, які є злісними неплатниками аліментів. За позовом прокурора одне з таких рішень стало предметом судового спору. Позов задоволено, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Крім того, регіональною прокуратурою ініційовано апеляційний перегляд двох рішень судів першої інстанції, якими на правопорушників накладено стягнення вже після сплину визначених законом строків притягнення особи до адміністративної відповідальності. Апеляційні скарги задоволено.
Оскаржено прокуратурою області постанову суду про накладення на правопорушника стягнення у виді громадських робіт, яка винесена судом без участі особи, чим порушено право на захист. Рішення суду скасовано апеляційною інстанцією.

Усього за результатами перевірок органами прокуратури області до ЄРДР внесено відомості про вчинення 2 кримінальних правопорушень. На усунення виявлених порушень прокурорами внесено 6 документів прокурорського реагування, понесли дисциплінарну відповідальність 6 осіб, заявлено позов та внесено 5 апеляційних скарг.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11

До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини