Піротехніки ДСНС знищили 35 вибухонебезпечних предметів
Упродовж 2 травня розрахунками групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області знищено 35 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
Так, о 12:35 саперами знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм, що був виявлений напередодні на ґрунтовій дорозі в лісовому масиві біля села Високе Корюківського району, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
О 17:05 знищено два артилерійських снаряда калібром 76 мм. Один вибухонебезпечний предмет виявив господар на своєму подвір`ї під час проведення земляних робіт у селі Дмитровка Бахмацького району. При додатковому обстеженні піротехніки виявили ще один аналогічний артилерійський снаряд.
О 17:20 піротехніки ДСНС знищили арсенал боєприпасів у кількості 32 одиниць, а саме 12 реактивних снарядів калібром 82 мм, 16 авіаційних бомб АО-2,5 та 4 підривники часів Другої світової війни, що були виявлені при обстеженні території біля с. Світанок Ніжинського району.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.