Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області фіксуються чергові порушення Правил любительського і спортивного рибальства
Так, з 23 по 24 квітня в рамках операції "Нерест - 2019" спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено чергову рейдову перевірку по контролю за станом охорони та використання тваринного світу та біоресурсів на території Чернігівського, Менського та Сосницького районів області.
В ході рейдової перевірки на річці Десна в Менському та Сосницькому районах Чернігівської області затримано по одному порушнику Правил любительського та спортивного рибальства. На порушників складено адміністративні протоколи по ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладені штрафи.
Разом з тим, в ході рейдової перевірки по річці Десна виявлено та вилучено у встановленому порядку безгосподарськізаборонені знаряддя лову риби – сітки у кількості 44 шт. загальною довжиною 1 км 300м! Також вилучена незаконно добута риба загальною вагою 28 кг. Ще близько 40 кг риби, яка на момент вилучення заборонених знарядь лову мала ознаки життя – повернуто до її природного середовища існування у відповідності до ст. 63 Закону України «Про тваринний світ».
Цього року, на жаль, погодні умови (відсутність паводків та опадів) не сприяють продуктивному нересту риби, та ще й браконьєрство додає значних негативних наслідків.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.