Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 лютого, 19:39:30

У Талалаївці гнали бензин на асфальтовому заводі

15.08.2012   17:48

В ході проведення оперативних заходів працівники Талалаївського РВ УМВС спільно зі співробітниками державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС області викрили та задокументували підпільний цех з незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів, а саме пально-мастильних матеріалів.

У Талалаївці гнали бензин

У Талалаївці гнали бензин

Так, 30-річний чоловік, не будучи зареєстрований як суб'єкт підприємницької діяльності, та не маючи спеціального дозволу (ліцензії) на право виготовлення та розповсюдження пально-мастильних матеріалів, займався виготовленням сурогатного пального на території недіючого асфальтного заводу в Талалаївці.

І хоча алхімік був знайомий з крекінг-процесом лише зі шкільної програми, цих знань йому вистачило аби виготовити саморобний пристрій, що переганяв сиру нафту на газолін. Після додавання до цієї каламуті присадок спритник отримував щось схоже на бензин марки "А-76". Чолов'яга продавав цей сурогат дрібними партіями місцевим жителям.

Під час огляду одного з приміщень заводу оперативники виявили та вилучили 12 тонн сирої нафти, понад 600 літрів бензину та 360 літрів дизельного пального. Але найцікавіше чекало оперативників в одному з цехів покинутого заводу - підключений до електромережі саморобний апарат для переробки нафти в корпусі звичайного 25-літрового молочного бідона. Також затримано автомобіль ГАЗ-53 без державного номерного знаку з цистерною об'ємом 4 кубометри, яку доставлено на штрафмайданчик Талалаївського РВ УМВС.

Слідчим відділенням Талалаївського райвідділу УМВС в області відносно підозрюваного порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Правопорушення карається штрафом від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини