Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 червня, 01:31:17

Народний дім громади, термомодернізація шкіл та садочків, якісна вода і бювет - у Малодівицькій громаді працюють над стратегією розвитку

13.04.2019   11:11Агенцiя

У Малодівицькій громаді розробка концепції стратегії знаходиться на стадії вдосконалення та коригування напрацьованого. На черговому засіданні робочої групи обговорювали завдання, які мають бути у стратегічному плані.

Як зазначив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», одні завдання були уточненні, інші об’єднали в більш глобальні цілі.

Наприклад, постійний моніторинг якості води в мережі водопостачання – це щоденна рутинна праця, яка є адміністративною роботою. «Об’єднали розробку та просування інвестиційних пропозицій громади, зазначили обов`язковість розробки зонінгу – одночасно з генпланами населених пунктів; конкретизували підтримку розвитку комунального підприємства селищної ради. Реконстуркцію центру Малої Дівиці визначили як ревіталізацію», - розповів Володимир Бойко.

Громада має намір суттєво покращити свою привабливість для місцевих жителів.  Тому вирішили розробку нової артезіанської свердловини для постачання якісної питної води поєднали із облаштуванням в центрі Малої Дівиці бювету.

Три завданні з оперативної цілі «Розвиток системи шкільної та дошкільні освіти» були поєднані в один – реконструкції та термомодернізації закладів освіти. Натомість з`явилося нове завдання – щодо забезпечення шкіл та дитячих садочків комплектами сучасної навчальної техніки.

«Робоча група вирішила розширити оперативну ціль «Розвиток сфери культури в громаді». Додали завдання щодо увічнення та просування пам`яті про видатних земляків (серед них – дружина глави Директорії УНР Симона Петлюри) та історичні події, що відбулися на теренах громади; створення мультимедійного центру доступу до Інтернету та публічних послуг громади; підтримки розвитку спортивної інфраструктури. Дискусії викликала пропозиція переформатувати Будинок народної творчості на Народний дім громади – з розширенням функцій», - зазначив Володимир Бойко.

І додав, що також були уточнені дати реалізації завдань – тепер вони більш рівномірно розподілені за роками.


Чернігівський ЦРМС

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини