У пріоритеті робітничі професії
З 9 по 11 квітня за сприяння Чернігівського міського центру зайнятості для старшокласників пройшли дні відкритих дверей у професійно-технічних навчальних закладах міста.

Зокрема, у Чернігівському вищому професійному училищі побутового обслуговування побували учні шкіл №5, №15, №24, №30, №31, №32, №34 та №35, у професійному ліцеї залізничного транспорту – випускники шкіл №3, №6, №7, №9, №14, №17, №18 та №21, у будівельному ліцеї – школи №2, №4, №12, №20, №22, №28 та №33.
Під час екскурсій всі запрошені побачили навчальні кабінети, виробничі майстерні та лабораторії, дізналися про історію створення закладів, а також на власні очі переконалися, що заклади мають сучасне обладнання, устаткування та технічні засоби.
Також випускники поспілкувалися з викладачами та отримали друковані матеріали з інформацією про перспективні професії, які можна здобути у цих навчальних закладах.
Чернігівська обласна служба зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.