Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 08:56:57

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 69 пожеж, одна людина отримала опіки

05.04.2019   15:15Агенцiя

Внаслідок спалювання сміття і сухої рослинності, а також необережності громадян у поводженні з вогнем виникло 48 загорянь сухої рослинності на відкритих територіях та 1 пожежа торфу.


Площа, пройдена вогнем склала понад 185 га. Крім того, з вищезазначеної причини 16 пожеж зареєстровано в житловому секторі громадян, в результаті чого знищено 11 та пошкоджено 16 споруд різного призначення.

4 квітня біля смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району чоловік, 1950 р.н. під час спроб самотужки загасити пожежу на відкритій території отримав опіки нижніх кінцівок II ступеня та був направлений до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

Того ж дня близько 17:00 поблизу с. Ковпита Чернігівського району внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи сталося загоряння торфу на загальній площі 4,5 га. На ліквідацію пожежі від підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області залучено 9 чоловік особового складу, 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки, 3 мотопомпи, а також від ДП "Чернігіврайагролісгосп" 4 працівника та 1 пожежний автомобіль. Станом на 09:00 5 квітня площу пожежі зменшено до 4 га. Гасіння триває.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини