Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 14:37:24

Під час виборів поліція працює в режимі нон-стоп

29.03.2019   08:24Агенцiя

Поліція Чернігівської області готова до забезпечення охорони порядку на всіх етапах підготовки та проведення виборів. На кожній дільниці чергуватимуть поліцейські, які припинятимуть правопорушення.


- Для особового складу поліції Чернігівщини було проведено заняття з питань виявлення порушень виборчого законодавства, за які передбачається як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. У разі виявлення таких фактів, на місце події прибуватиме слідчо-оперативна група поліції і задокументує кожне правопорушення, - сказав заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції Олег Флюгерт.

Як відомо, з 25 березня по 3 квітня 2019 року поліція працює в режимі посиленого варіанту несення служби. До забезпечення правопорядку під час волевиявлення громадян в Україні залучені понад 135,4 тисяч правоохоронців, з них понад 72,5 тисяч – саме поліцейських.

Нагадаємо, правоохоронці залишаються поза політикою, головна мета поліції – охорона публічного порядку та недопущення протиправних дій. Разом із тим поліцейські, які нестимуть службу за межами свого населеного пункту, зможуть проголосувати.

Якщо ви стали свідком правопорушення, негайно телефонуйте за номером 102 або звертайтеся по допомогу до поліцейського, який несе службу безпосередньо на виборчій дільниці.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини