Піротехніки ДСНС та знищили ручну гранату часів минулих війн
28 березня о 12:10 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку ручну гранату РГД-33 часів Другої світової війни.
Небезпечний предмет напередодні виявили лісокористувачі під час санітарної вирубки лісу біля с. Морівськ Козелецького району.
Місце виявлення вибухонебезпечного предмету до приїзду рятувальників охороняли співробітники Національної поліції.
Під час обстеження прилеглої території піротехніки ДСНС інших вибухонебезпечних предметів не виявили.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression