За керування нетверезим та ДТП, у якому двоє загиблих, сім років позбавлення волі
Прокуратурою підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Подія трапилась у Корюківському районі у серпні минулого року.
Встановлено, що того дня водій транспортного засобу відпочив на ставку та разом з друзями вживав алкогольні напої.
Після цього, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, сів за кермо свого автомобіля та, перевищивши дозволену швидкість руху в населеному пункті, здійснив наїзд на двох пішоходів, які рухалися в попутному напрямку по правому краю проїзної частини.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чоловік та жінка померли на місці події.
Відтак, вироком Корюківського районного суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 13:33
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ДТП у Ніжинському районі внаслідок якої загинув пасажир легковика.
Базова соціальна допомога: стартує новий проєкт для сімей з низькими доходами 13:12
З 1 липня цього року в Україні стартує експериментальний проєкт для сімей з низькими доходами.
Поліція розслідує обставини ДТП, у якій травмувався військовослужбовець Національної гвардії України 12:51
Днями до Чернігівського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що водій автомобіля Volkswagen Passat скоїв наїзд на військовослужбовця Національної гвардії України, який ніс службу на блокпосту.
Державна програма «єКнига» триває 11:49
Її мета – підтримати українських видавців та мотивувати молодь читати.
Німецько-українська конференція муніципальних партнерств: Чернігів долучився до міжнародної платформи співпраці 10:47
16–18 червня 2025 року в місті Мюнстер (Федеративна Республіка Німеччина) відбулася Сьома Німецько-українська конференція муніципальних партнерств, що об’єднала понад 700 учасників із Німеччини, України та інших європейських країн — представників муніципалітетів, урядів, міжнародних організацій та громадянського суспільства. Захід був організований Програмою «Муніципальне партнерство з Україною», що впроваджується Engagement Global за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).