На Чернігівщині семеро громадян задекларували доходи понад мільйон гривень
За інформацією ГУ ДФС у Чернігівській області, на початок березня поточного року в області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік подали 1989 громадян, які задекларували 196,6 млн грн доходів.
Із загальної кількості декларантів 827 громадян, які мають обов’язок декларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 2,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 600 тис грн військового збору.
Серед загальної кількості поданих декларацій 7 громадян області задекларували доходи понад 1 млн грн (загальна сума доходу складає 10,4 млн грн) та самостійно визначили до сплати в бюджет 381,9 тис грн податку з доходів фізичних осіб та близько 68 тис грн військового збору.
Інші 1162 громадянина подали податкові декларації з метою одержання податкової знижки та визначили до повернення з бюджету 2,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто громадянам понад 808 тис грн податку на доходи фізичних осіб.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.