Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:55:51

Перше засідання організаційного комітету

06.03.2019   10:21Агенцiя

4 березня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річного ювілею видатного українського письменника та громадського активіста Пантелеймона Куліша під головуванням заступника міського голови Ігора Алєксєєнка. До складу увійшли представники громадські, науковці, освітяни.


Враховуючи вагомий внесок Пантелеймона Куліша у розвиток української літератури, у культурне та суспільно-політичне життя України, Верховною Радою України прийнято Постанову «Про відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша», комітет вніс ряд пропозицій до плану заходів з підготовки та відзначення 200-річного ювілею П. Куліша в місті Ніжині.

Під час заходів заплановано провести в Ніжинькому Державному університеті імені Миколи Гоголя міжнародну конференцію, ознайомчі лекції, читання творів Пантилеймона Куліша, а також виставки в загально-освітніх закладах міста та екскурсії.

Присутні члени висловили свої пропозиції щодо відзначення пам’ятної дати.

За результатами засідання оргкомітету та враховуючи пропозиції які були надані, вирішили що в Ніжині святкові заходи будуть проходити 02-03 жовтня 2019 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко наголосив на важливості належної підготовки до відзначення 200-річного ювілею Пантелеймона Куліша та зауважив, що вирішити завдання, поставлені Президентом України, можливо лише за умови тісної співпраці органів місцевого самоврядування та громадськості.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.