Призначено заступника начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області
Заступником начальника ГУНП в Чернігівській області призначено Віктора Шанського.
Шанський Віктор
Шанський Віктор Миколайович народився в 1976 році. Закінчив юридичний факультет Київського інституту внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство».
Службу в органах внутрішніх справ розпочав у липні 1998 року оперуповноваженим відділення карного розшуку Новозаводського відділу міліції Чернігівського міського управління УМВС України в Чернігівській області.
З 2002 по 2010 роки служив у оперативних підрозділах УМВС України в Чернігівській області.
З 2010 по 2016 роки обіймав керівні посади в оперативних підрозділах МВС України.
З 2016 року очолював Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернігівській області.
Наказом начальника ГУНП в Чернігівській області від 26 лютого 2019 року Шанський Віктор Миколайович призначений заступником начальника ГУНП в Чернігівській області.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.