Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 13:21:48

Правоохоронцями припинено діяльність "конвертаційного центру"

04.03.2019   08:07Агенцiя

Під процесуальним курівництвом регіональної прокуратури СУ ФР ГУ ДФС у Чернігівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. ч. 1, 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212 КК України.

У ході проведення досудового розслідування задокументовано діяльність «конвертаційного центру», до якого залучено понад 30 підприємств з ознаками фіктивності. Реквізити цих підприємств використовувалися для прикриття незаконної діяльності з реалізації будівельних матеріалів: піску, щебню.

Як результат, оформлення безтоварних операцій надавало можливість підприємствам реального сектору економіки формувати податковий кредит з ПДВ та ухилятися від сплати податків.

На підставі ухвал слідчого судді 27.02.2019 слідчими та процесуальними керівниками проведено обшуки у м. Києві та Київській області за місцем мешкання осіб, причетних до діяльності «конвертаційного центру», в індивідуальній банківській скринці, офісних приміщеннях та транспортних засобах, за результатами яких виявлено та вилучено печатки підприємств з ознаками фіктивності, мобільні телефони та мобільні термінали, комп’ютерна техніка, фінансово-господарські документи, чорнові записи, отримані незаконним шляхом готівкові кошти в сумі 150,8 тис грн.

Крім того, на виконання ухвал слідчого судді накладено арешти на грошові кошти у сумі 520 тис грн, що перебували на банківських рахунках підприємств з ознаками фіктивності, зупинено видаткові операції. Накладено арешт на активи ФСПД – суми ліміту ПДВ в розмірі 421 тис грн на спеціальних рахунках електронного адміністрування ПДВ в Державній фіскальній службі України.

Наразі проводиться  комплекс слідчих  дій, спрямованих на встановлення  повного кола причетних осіб, з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності  та відшкодування завданих збитків.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

 Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області

Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51

Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression