Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 вересня, 00:51:58

Міську допомогу при народженні дітей у Чернігові вже отримали понад 2,5 тисячі родин

02.03.2019   11:32Агенцiя

Вже другий рік у Чернігові діє місцева програма підтримки народжуваності. З міського бюджету надається допомога родинам, у яких народилась дитина - 5 тис. грн на першу, 10 тис. грн на другу та 20 тис. грн на третю дитину.

Всього за цей час у Чернігові 2511 сімей отримали таку допомогу (21,420 млн грн).

Сьогодні, 1 березня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, яка розібрала спірні випадки та проголосувала за призначення допомоги ще 177 чернігівським сім’ям, у яких народилися діти.

"Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки" затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року № 23/VII-3 зі змінами №27/VII-6, №35/VII-15.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські спортсмени серед призерів Кубка України з рукопашного бою 17:11

З 28 до 31 серпня в місті Буча відбувся Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблих співробітників Служби безпеки України. У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із 17 областей.

«Пакунок школяра»: 5 актуальних питань про подання до сервісних центрів Пенсійного фонду України заяв на отримання виплати 17:10

Пенсійний фонд України профінансував перші виплати допомоги за державною програмою «Пакунок школяра» для понад 86 тисяч сімей першокласників. На спеціальні рахунки вже зараховано по 5 тисяч гривень. Обсяг першого фінансування – понад 430 млн грн.

10 нових укриттів на Чернігівщині — Фундація Олени Зеленської облаштовує безпечні простори для навчання 17:09

Учора перша леді України разом із командою Фундації Олени Зеленської відвідала чотири відновлені та облаштовані укриття у школах і садочках Чернігівщини. Загалом завдяки підтримці Фундації в області у 2025 році відкрилися 10 укриттів.

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками 17:05

Співробітники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими викрили молодика, який підозрюється у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.

70 чернігівських сімей отримають допомогу при народженні дитини 17:03

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 70 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 1 890 000 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 вересня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини