У Чернігові відкрився XVII ярмарок "Що може жінка". ФОТОрепортаж
У Чернігівському обласному молодіжному центрі 1 березня зібралися понад 70 активних та креативних жінок з усієї Чернігівщини — представниці різних напрямів діяльності.
Усі вони — учасниці традиційного ярмарку «Що може жінка».
Захід проводиться у рамках реалізації обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017–2020 роки.
Ярмарок триватиме три дні — 1-3 березня, упродовж яких заплановані презентації жіночого бізнесу, інформаційні заходи обласного центру зайнятості, показ мод, творчі майстер-класи для всієї родини (з рукоділля, перукарського та кондитерського мистецтва, візажу, флористики тощо), різноманітні конкурси.
2-го березня, відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Чернігівський туристичний сувенір». Цього ж дня оголосять переможців конкурсу дитячих малюнків «Жінка-Весна!».
Чернігівці та гості міста можуть оглянути та придбати роботи майстринь з усієї області: картини, вишивку, вироби зі шкіри, прикраси з бісеру та полімерної глини, органічні продукти, натуральні солодощі власного виробництва, авторські трав’яні чаї, природні засоби для краси і здоров’я та багато іншого.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські спортсмени серед призерів Кубка України з рукопашного бою 17:11
З 28 до 31 серпня в місті Буча відбувся Кубок України з рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблих співробітників Служби безпеки України. У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів із 17 областей.
«Пакунок школяра»: 5 актуальних питань про подання до сервісних центрів Пенсійного фонду України заяв на отримання виплати 17:10
Пенсійний фонд України профінансував перші виплати допомоги за державною програмою «Пакунок школяра» для понад 86 тисяч сімей першокласників. На спеціальні рахунки вже зараховано по 5 тисяч гривень. Обсяг першого фінансування – понад 430 млн грн.
10 нових укриттів на Чернігівщині — Фундація Олени Зеленської облаштовує безпечні простори для навчання 17:09
Учора перша леді України разом із командою Фундації Олени Зеленської відвідала чотири відновлені та облаштовані укриття у школах і садочках Чернігівщини. Загалом завдяки підтримці Фундації в області у 2025 році відкрилися 10 укриттів.

В Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками 17:05
Співробітники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими викрили молодика, який підозрюється у збуті наркотичних засобів і психотропних речовин.
70 чернігівських сімей отримають допомогу при народженні дитини 17:03
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 70 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 1 890 000 гривень. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 вересня.