Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 16:42:04

Засідання організаційної комісії Ради Федерації профспілок України в Чернігові

25.02.2019   10:23Агенцiя

На базі Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок відбулося засідання постійної комісії Ради ФПУ з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху.


Головували на заході Василий Дудник – голова Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України, голова комісії та Євген Драп’ятий – заступник Голови ФПУ.

Участь у засіданні комісії також узяв Ihor Moskalenko – голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

На розгляд Комісії було внесено такі питання:
Про виклики та загрози профспілковому руху і завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах
Про внесення змін до Статуту Федерації профспілок України щодо нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії на виконання постанови VII З’їзду ФПУ від 24.03.2016 № 7з–7
Про внесення змін до положень про нагороди і відзнаки ФПУ («Заслужений працівник профспілок України», «Профспілкова звитяга», «Профспілкова відзнака», «За розвиток соціального партнерства», Почесна грамота ФПУ, Подяка Голови ФПУ)
Про пропозиції щодо внесення змін до постанови Президії ФПУ від 13.12.2006 № П–8–8 «Про звітність членських організацій ФПУ»
Про досвід роботи Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки по створенню галузевої первинної профспілкової організації в об’єднаній територіальній громаді.

Найбільше дискусій розгорілося серед для членів Комісії стосовно завдань профспілкових організацій у сучасних умовах, враховуючи низку загроз і викликів профспілковому руху та щодо змін Статуту ФПУ з новим порядком формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії.

Врешті члени Комісії змогли виробити спільне бачення з вирішення більшості актуальних питань профспілкового життя. Доопрацьовані проекти постанов Ради ФПУ щодо загроз і викликів профспілкового руху та щодо змін Статуту ФПУ будуть внесені на розгляд Президії та Ради ФПУ.

Члени Комісії також ознайомилися із досвідом роботи Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки (голова Татьяна Матвеева) по створенню галузевої первинної профспілкової організації в об’єднаній територіальній громаді. Комісія схвалила досвід роботи Чернігівської обласної організації освітян щодо реформування своїх профспілкових структур в умовах створення об’єднаних територіальних громад та рекомендувала його для розповсюдження.

Наступного дня учасники заходу відвідали Деснянську об’єднану територіальну громаду, де зустрілися із керівником та профспілковим активом.


За інформацією Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями Федерація Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини