Патрульні виявили у 26-річного чернігівця речовину, яка може бути наркотичною
21 лютого близько шостої вечора на лінію «102» надійшла інформація, що на проспекті Перемоги біля одного з будинків перебуває група хлопців із палицями в руках. На місце одразу направили найближчий екіпаж патрульної поліції.

Прибувши на місце, патрульні виявили двох молодих людей, як з’ясувалося пізніше – 1992 та 2002 років народження, що сварилися між собою.
Під час спілкування із поліцейськими молодший учасник сварки повідомив патрульним, що другий хлопець має при собі заборонену речовину. Той спочатку намагався запевнити охоронців порядку, що жодних заборонених предметів та речовин він не має, і взагалі не розуміє, про що йдеться.
Але, коли поліцейські попередили громадянина, що відповідно до законодавства вони мають право провести поверхневу перевірку, він дістав із кишені металеву коробку, в якій лежав прозорий пакетик із невідомою речовиною білого кольору.
Для з’ясування всіх обставин та документування патрульні викликали слідчо-оперативну групу й мати неповнолітнього хлопця.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.