Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 11:26:40

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

15.02.2019   11:57Агенцiя

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в січні 2019 р. в області становив 100,9%, в Україні – 101%.

На споживчому ринку області в січні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,7%.

Найбільше подорожчали овочі (на 20,1%), на 1,2–2,9% – макаронні вироби, хліб, яйця, сири, масло, молоко та фрукти. Водночас рис знизився в ціні на 2,7%, сало – на 2,2%, цукор – на 1,4%.
        
Тютюнові вироби стали дорожчими на 2,4%.
 Ціни (тарифи) на опалення збільшилися на 16,8%, гарячу воду – на 15,7%.

 Проїзд у залізничному пасажирському транспорті подорожчав на 18,4%, у автодорожньому – на 4,4%, проте паливо та мастила знизилися в ціні на 7,2%.

Вартість місцевого телефонного зв’язку зросла на 17,7%, поштових послуг – на 14,3%, Інтернету – на 5,6%.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини