Сосницькі поліцейські затримали розбійників, які тероризували учнів навчального закладу
У Сосниці двоє зловмисників під загрозою бити і ножа відбирали в учнів місцевого навчального закладу гроші. Поліцейські їх вирахували та затримали.

Чоловіки, погрожуючи ножем, відібрали гроші у студентів прямісінько в гуртожитку навчального закладу. Коли про це стало відомо правоохоронцям, слідчо-оперативна група та оперативники кримінальної поліції негайно прибули на місце інцидентів.
Правоохоронці встановили прикмети зловмисників та, відпрацювавши прилеглу територію, вийшли на слід підозрюваних. Ними виявилися двоє мешканців району, один з яких вже мав проблеми із законом.
Лиходії у скоєному зізналися, у них поліцейські вилучили знаряддя злочину. Також до поліції звернулися ще кілька учнів закладу, які також розповіли про напади на них цього кримінального дуету.
Поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.187 Кримінального кодексу України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм) - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.
Наразі поліцейські перевіряють підозрюваних на причетність до аналогічних злочинів.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною