За минулий рік Чернігівський окружний адміністративний суд поповнив бюджет на понад 5 мільйонів гривень судового збору
Протягом 2018 року за розгляд справ у Чернігівському окружному адміністративному суді до спеціального фонду Державного бюджету України було добровільно сплачено 5 450 064 гривні судового збору. Додатково присуджено до стягнення 750 гривень.
Такі дані містить статистичний звіт “Про справляння, звільнення від сплати та повернення судового збору в місцевих та апеляційних судах” за 2018 рік.
Для порівняння, протягом 2017 року за розгляд справ у Чернігівському окружному адміністративному суді до спецфонду Державного бюджету України було добровільно сплачено 3 851 371 гривню судового збору. Додатково присуджено до стягнення 6 400 гривень.
Разом з тим, на підставі статті 7 Закону України “Про судовий збір” повернено 173 466 гривень судового збору.
За повідомленням прес-служби суду
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.