Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 06:10:24

Засідання виконавчого комітету Ніжинської міськради

09.02.2019   10:45Агенцiя

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням заступника міського голови Ігора Алєксєєнка.


У засіданні взяли участь радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, сільський голова села Ніжинського Володимир Орел та ЗМІ. На порядок денний було подано1 проект рішення та 8 проектів подані у робочому порядку та Різне:

1. Про встановлення плати для батьків у закладах дошкільної освіти.
2. Про створення аукціонної комісії для продажу нежитлової будівлі, м. Ніжин, вул. Козача, 3.
3. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ніжинської міської ради Чернігівської області на 2019 рік.
4. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти у 2019 році за рахунок коштів міського бюджету.
5. Про доповнення додатків 1, 2, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 30.08.2018р.№ 278 «Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти міського бюджету у 2018-2019н.р.».
6. Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини.
7. Про розгляд матеріалів опікунської ради.
8. Про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя
9. Про затвердження списків осіб, які перебувають на квартирному обліку Спеціалізованого авіаційного загону, розподіл житла, внесення змін до квартоблікових справ та затвердження рішень.

На затвердження виконавчого комітету був поданий проект рішення «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році за рахунок коштів міського бюджету». Даний проект стає основою для організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, які харчуються за кошти міського бюджету. Станом на 07.02.2019 року за кошти міського бюджету будуть харчуватися: 75 учнів 1-11 класів із числа дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; 319 учнів 1-11 класів  із малозабезпечених сімей; 15 учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; 27 учнів 1-11 класів, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, де проводиться антитерористична операція (ООС); 281 учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (ООС) та дітей загиблих батьків під час бойових дій; 7 учнів з числа дітей загиблих учасників антитерористичної операції (ООС) (перші та другі гарячі сніданки). Всього 724 учня. З них 284 - учні 1-4 класів (13 дітей сиріт та під опікою, 115 дітей із малозабезпечених родин, 14 дітей  із родин, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, 13 дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються  в інклюзивних класах, 125 дітей учасників антитерористичної операції(ООС), 4 дітей загиблих учасників АТО (ООС)). Для 2830 учнів 1-4 класів харчування за кошти міського бюджету буде організовано за 70% від вартості за сніданку (11,9 грн.).

Завдяки прийняттю рішення «Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини» в місті Ніжині створено ще одну прийомну сім’ю. В місті функціонує 13 прийомних сімей. Також був підтриманий проект «Про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя». На території України існує 27 патронатних сімей, з них 4 у Чернігівській області та 1 у Ніжині.

Головуючий зазначив, що в місті всі діти, з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування охоплені сімейними формами виховання.

У «Різному» члени  виконавчого комітету розглядали стан виконання доручень та листи-звернення. А саме: стан виконання доручення щодо реалізації функцій робочого органу з організації роботи конкурсного комітету щодо розгляду конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування; стан виконання доручення щодо організації проведення «живого ланцюга єдності» від парку ім. Т.Шевченка до площі Івана Франка  о 14.00 год. 22.01.2019р.; стан виконання доручення щодо вивчення питання можливості підняття прапора військово-морських сил України в знак підтримки полонених українських моряків та надання пропозиції; розгляд листа департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної адміністрації щодо розміщення нових виробничих потужностей; розгляд листа Ніжинської сільської ради щодо можливості підписання угоди з КП «ВУКГ» про утилізацію сміття від громади сіл Ніжинське та Кропивне; стан виконання доручення щодо надання інформації про формулу розрахунку освітньої субвенції міст обласного підпорядкування; про розгляд листа сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Дружба-Нова» щодо згоди на проведення поточного ремонту дороги по вул. Воздвиженській від будинку 183 та по вул. Польовій до вул. Космонавтів за кошти підприємства.

Одним з яких було звернення сільського голови села Ніжинського Володимира Орла щодо вивезення сміття. Під час обговорення даної пропозиції начальник КП ВУКГ Владислав Корман зауважив, що у підприємства є технічна можливість вивозити сміття на полігон. Це близько 40 тон на рік, що не буде становити екологічної загрози для міста і дасть можливість уникнути стихійних сміттєзвалищ навколо Ніжина. Члени комісії вирішили дозволити Ніжинській сільській раді укласти договір в термін до кінця бюджетного року з КП ВУКГ на утилізацію сміття.

Всі подані проекти рішень на засідання виконавчого комітету були детально обговорені та прийняті.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини