Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 10:06:12

Рятувальники деблокували загиблих і постраждалих під час ДТП

09.02.2019   08:47

8 лютого о 01:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась у с. Гасичівка Городнянського району на автодорозі Чернігів-Городня-Сеньківка.


В результаті зіткнення вантажівки "Scania" з пасажирським автобусом "Neoplan", у якому перебувало 14 пасажирів, громадян республіки Молдова, загинули 51-річний водій автобусу та 64-річний водій вантажівки "Scania". 53-річного другого водія автобусу затисло конструкціями понівеченого транспортного засобу.

Для проведення невідкладних робіт оперативно було залучено рятувальників 4-ої Державної пожежного-рятувальної частини м. Городня та відділення на аварійно-рятувальному автомобілі "Wolskvagen caddy" м.Чернігів.

Каретою швидкої медичної допомоги постраждалого доставлено до реанімаційного відділення Городнянської районної лікарні. Пасажири автобусу не постраждали.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».

У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18

З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини