"Важливий кожен" презентував свою програму у Чернігові
Економічний розвиток, соціальна справедливість та сильні громади – головні пріорітети громадсько-політичного об’єднання “Важливий кожен”. Соціальна платформа об’єднала лідерів громадських організацій, профспілок, експертів.
![](/uploads/23138-m.jpg)
Вони створили програму соціально-економічних реформ: “Важливий кожен: програма дій”, яка була презентована під час зустрічі з громадою міста Чернігова
“Мета громадсько-політичного руху – ознайомити українців зі своїми ідеями аби їх реалізувати. Ми хочемо щоб більше люди ознайомились з Програмою, доповнювали її своїми ідеями. І тоді нам буде легше добиватися її реалізації, адже можновладці будуть знати, що до створення цієї Програми долучилися не тільки провідні експерти, але дуже багато людей в усіх куточках України. Тим самим депутатам і чиновникам доведеться її приймати, що і приведе до поліпшення життя людей .” - зазначив координатор громадсько-політичного руху “Важливий кожен” Ромась Михайло.
Презентована у Києві редакція програми громадсько-політичного руху – вже друга. Перша з’явилася у 2015-му році. Необхідність підготувати оновлений документ стала актуальною після того, як пропозиції щодо необхідних реформ з попереднього, були частково чи повністю реалізовані законодавчою та виконавчою владою.
“Програма соціально-економічних реформ “Важливий кожен: програма дій” містить напрацювання з удосконалення різних напрямків: системи соціальних виплат та соціального захисту населення, зміни системи оподаткування, покращення митного контролю, стабілізації фінансової системи, удосконалення процесу децентралізації та оптимізації роботи місцевих органів влади.” - підкреслив економіст Борис Марков.
Документ, який містить експертні рекомендації щодо реформування країни у різних соціально-важливих напрямках, буде презентовано в багатьох містах країни в рамках всеукраїнського туру. Нагадаємо, до написання "Важливий кожен: програма дій" 11 січня була презентована у Києві провідними експертами.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.