Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 лютого до 8:00 6 лютого 2019 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.
Стан доріг:
Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах державного значення в межах області працювало 35 одиниць техніки та 54 працівники від ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Для допомоги власникам автотранспортних засобів щодо вивільнення їх зі снігових заметів та забезпечення руху транспорту підрозділи управління ДСНС України у Чернігівської області залучалися 2 рази, вивільнено 2 автомобіля, надано допомогу 2 особам.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В м. Чернігові по вул. Гончій біля будинку №59 близько 17 год. 40 хв. 5 лютого водій автомобіля "Ford Fiesta" здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину дороги. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської обласної лікарні, після надання медичної допомоги відпущений додому.
Пожежі на транспорті – 1.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 8 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 8 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 05 лютого до 20 години 06 лютого [марна погода з проясненнями, вночі сніг, мокрий сніг, вдень невеликі опади, місцями слабкий туман, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі сніг, мокрий сніг, вдень невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура протягом доби від 1º морозу до 1º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.