Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:02:02

Чернігівські аудитори під час планової ревізії встановили порушень на суму понад 264 тис. грн.

05.02.2019   10:46Агенцiя

За результатами проведеної фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Менської районної державної адміністрації (далі – Відділ) виявлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 264,2 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2015 по 30.10.2018.

Зокрема, бухгалтерська служба не дотримувалася вимог законодавства під час нарахування заробітної плати та єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого витрачання коштів на суму 28,3 тис. грн.

Внаслідок неперерахування в дохід бюджету коштів від перерахунків заробітної плати минулих років місцевий бюджет недоотримав 39,2 тис. грн.
Ревізією встановлено факт зайво витрачених коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення додаткової оплати праці, не пов’язаної з педагогічною роботою, на суму 19,5 тис. грн.
Відділом оплачено за завищеною вартістю будівельні роботи (з реконструкції системи опалення) на суму 134,5 тис. грн.

Під час ревізії виявлено також понаднормове списання будівельних матеріалів, придбання та списання продуктів харчування, які не передбачені чинними нормативними документами, через що втрачено 42,7 тис. грн.
Завдяки заходам, вжитим під час ревізії, забезпечено повне відшкодування встановлених порушень.

За недотримання законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про виявлені порушення поінформовано прокуратуру Чернігівської області та Менську районну державну адміністрацію.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини