Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 01:08:09

Поліція ідентифікувала телефонного мінера, який зірвав уроки в школі

04.02.2019   16:54Агенцiя

Оперативники Чернігівського відділу поліції встановили, хто телефонував на «102» та повідомив про хибне замінування школи.

Об 11:40 4 лютого на лінію «102» подзвонив дитячий голос та повідомив, що школа №3 замінована. Як відомо, дзвінки до поліції з усієї області насамперед надходять до відділу служби «102», що розташована у Чернігові, а вже потім направляються за територіальністю. Утім, дитина не повідомила, в якому саме населеному пункті «замінована» школа, та кинула слухавку.

В першу чергу поліція перевірила Чернігівську школу №3. Майже одразу оперативники отримали інформацію, що мова йде скоріше про навчальний заклад у Сновську, тож перевірили школу там. До перевірки шкіл залучалися поліцейські, вибухотехніки, рятувальники, медики і комунальні служби. Фахівці не виявили будь-яких вибухонебезпечних предметів у жодному з навчальних закладів.

Оперативники Чернігівського відділу поліції встановили, з якого номеру надійшов дзвінок. Виявилося, що він належить хлопчику, який у цей час перебував у своєму навчальному закладі у Сновську.

Наразі малолітнього хлопчика разом з батьками запросили до Сновського відділення поліції для з’ясування всіх обставин події.


Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини