Багатодітні родини Борзнянщини, Ічнянщини та Корюківки отримали допомогу
Допомога надається в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. За кошти обласного бюджету здійснюється підтримка багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше неповнолітніх дітей.
Минулого тижня голова Борзнянської райдержадміністрації Віра Проскура вручила подарунки багатодітним сім’ям.
Так, 30 січня родина Наталії Івасенко із села Шаповалівка, в якій виховується 5 дітей, отримала холодильник, а сім’я Галини Іваницької із села Галайбине (також 5 дітей) – п’ять комплектів постільної білизни. Раніше для дітей Олени Гаврилець із села Комарівка (7 дітей) було придбане двох’ярусне ліжко.
Також 1 лютого новий письмовий стіл з’явився в кімнаті родини Оксани Шнейдер (5 дітей) із села Іржавець на Ічнянщині, а родина Світлани Таранюк (5 дітей) із Березівки отримала новий телевізор.
Цього ж дня заступник голови Корюківської райдержадміністрації Володимир Полубень вручив багатодітній сім’ї Любові Молдавчук (5 дітей) із Корюківки газову плиту.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.