Поліція встановила особу, що поцупила ліки в аптеці
До Чернігівського відділу поліції по допомогу звернулися працівники аптеки, які під час інвентаризації товару виявили недостачу ліків. Дільничні офіцери поліції спрацювали оперативно та за підтримки небайдужих громадян встановили особу зловмисника.
Як встановили поліцейські, зловмисник завітав до аптеки в центрі міста 28 лютого. Користуючись тим, що провізор відійшов від касового апарату, молодик поцупив із вітрини поряд із касою декілька препаратів.
Правопорушення зафіксувала камера відеоспостереження. За допомогою небайдужих чернігівців особу вдалося встановити.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України — крадіжка.
Таємне викрадення чужого майна карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.