Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 23:13:47

Переможці конкурсу проектів визначені

31.01.2019   10:11

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради провело конкурс проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста Чернігова.

Конкурс проводився у двох напрямках: профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі та заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис.грн.

Комісія засідала 30 січня та визначила переможцями програми:

- «Freedom To Change» від Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь Демократичного Альянсу»;

- «Дорослішай на здоров’я» від Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Молодіжний Центр Арт «МоЦАРТ»;

- «Вибір:профілактика ризикованої поведінки серед учнів шкіл Чернігова» від громадської організації «Центр профілактики «Вибір»;

- «Комплекс екскурсій національно-патріотичного направлення до історико-археологічного комплексу «Древній Любеч» » від Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Молодіжний Центр Арт «МоЦАРТ».

Реалізація вищенаведених проектів має бути публічною та висвітлюватися у засобах масової інформації.


Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини