Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 23:39:49

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

31.01.2019   08:51Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 30 січня до 8:00 31 січня 2019 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме:  1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій  1 особа постраждала.


Стан доріг:

Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах державного значення в межах області працювало 48 одиниць техніки та 65 працівників від   ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Для допомоги власникам автотранспортних засобів  щодо вивільнення їх зі снігових заметів та забезпечення руху транспорту підрозділи управління ДСНС України у Чернігівської області залучалися 8 разів, вивільнено 8 автомобілів, надано допомогу 10 особам.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В м. Борзна по вул. Чернігівській біля будинку № 18 
о 20 год. 30 хв. 30 січня водій автомобіля  "Chevrolet Aveo"  здійснив наїзд на пішохода, що рухався узбіччям дороги. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Борзнянської центральної районної лікарні.


Пожежі – 4, з них 2 пожежі в житловому секторі та 2  інші пожежі.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин –  11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 8 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 30 січня до 20 години 31 січня очікується хмарна погода, вночі невеликі опади, вдень без істотних опадів, туман, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний     5-10  м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0-5º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода, вночі невеликі опади, вдень без істотних опадів, туман,  на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний   5-10 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 0-2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.