Чернігівським апеляційним судом підтверджена ппозиція прокурора
Під процесуальним керівництвом Менської місцевої прокуратури здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення місцевим жителем 6 крадіжок майна громадян і місцевої громади, та втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність.
Встановлено, що парубок, який ніде не працює та не навчається, протягом грудня 2017 року – січня 2018 року вчинив ряд крадіжок майна, у тому числі, належного територіальній громаді в особі Менської міської ради. У свою злочинну діяльність хлопець втягнув неповнолітнього.
Судом першої інстанції, за принципової позиції прокурора, 26.10.2018 ухвалено вирок, яким дорослого співучасника злочину засуджено до 4 років позбавлення волі. До неповнолітнього, враховуючи пом’якшуючі обставини та його роль у вчиненні злочину, застосовано примусові заходи виховного характеру.
Захисник дорослого обвинуваченого оскаржив вирок до Чернігівського апеляційного суду з підстав невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості вчиненого злочину та особі обвинуваченого внаслідок суворості.
За результатами апеляційного розгляду 18.01.2019 суд не знайшов підставі для зміни вироку в частині призначеного покарання, підтвердивши правильність позиції сторони обвинувачення.
Вирок набрав законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).