Солдат строкої служби ЗСУ самовільно залишив війську частину
17 січня на службу «102» надійшло повідомлення про те що за однією з адрес в м.Мена можливо переховується солдат строкової служби ЗСУ.

Поліцейські Менського відділу поліції негайно виїхали на виклик. Прибувши за вказаною адресою правоохоронці виявили 19-річного молодика.
З’ясувалося, що це солдат строкої служби ЗСУ, який декілька днів тому без поважних причин, самовільно залишив війську частину в м.Бердичив. Останній неодноразово самовільно покидав територію військової частини.
Військовослужбовця правоохоронці передали працівникам військового комісаріату для з’ясування всіх обставин.
Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.