Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 10:37:32

Прокуратура продовжує рішучу боротьбу з незаконною торгівлею алкогольним фальсифікатом

10.01.2019   08:58

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання та транспортування з цією ж метою, а також збуту незаконно виготовленого водного розчину етилового спирту (ч. 1 ст. 204 КК України).

Як раніше повідомлялося, з вересня 2017 року житель м. Чернігів неодноразово придбавав водний розчин етилового спирту для виготовлення алкогольних напоїв під виглядом продукції відомих торгових брендів.

Для цього використовував вторинну скляну тару, в яку у приватному будинку розливав спиртову рідину та приклеював марки акцизного податку.
Готову алкогольну продукцію обвинувачений реалізовував у м. Чернігові та Чернігівській області.

Відтак, вироком Деснянського районного суду чоловіка визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 17000 грн.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини