Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 18:34:54

Рятувальники двічі витягували карети швидкої допомоги із снігових заметів

08.01.2019   08:07

6 січня о 08:05 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі звернулись медпрацівники бригади швидкої допомоги, що прямували на виклик до хворої жінки у с. Маціївка, що за 17 кілометрів від районного центру.

Через ускладнення погодних умов  до снігового замету потрапив їх автомобіль та застряг. До місця пригоди прибуло відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини  УДСНС України у Чернігівській області.  Рятувальники за допомогою буксирувального тросу вивільнили із снігового замету автомобіль швидкої допомоги, але дорога була переметена і далі автомобіль бригади медиків рухатися не міг. Тому було прийнято рішення рухатися до хворої пожежним спецавтомобілем. Рятувальники доправили лікаря «швидкої» до місця виклику.

Цього ж дня о 08:35 за номером 101 до Прилуцьких рятувальників також надійшло повідомлення від чергового швидкої допомоги про те, що бригада швидкої допомоги не може дістатися в с. Манжосівка Прилуцького району, де потребує госпіталізації хвора жінка. За викликом на місце події прибув черговий караул. Рятувальники автомобілем підвищеної прохідності вивільнили автомобіль швидкої допомоги, після чого лікарі надали хворій першу медичну допомогу.

Загалом до надання допомоги від УДСНС України у Чернігівській області залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини