За позовом прокурора до бюджету відшкодовано 546 тисяч гривень
Органами прокуратури області вживаються системні заходи, спрямовані на захист інтересів держави у бюджетній сфері, зокрема щодо забезпечення повноти відшкодування обов’язкових платежів до бюджету.
Так, за позовом прокурора ще в 2016 році з суб’єкта господарювання, що здійснював свою діяльність у сфері готельного бізнесу, стягнуто 546 тис грн податкового боргу.
З метою належного виконання судового рішення прокурором налагоджено відповідну взаємодію з органами державної фіскальної служби, що сприяло активізації виконання судового рішення.
Як результат, боржником зобов’язання перед бюджетом погашено повністю.
Загалом, у 2018 році за позовами прокурорів у бюджетній сфері реально відшкодовано 3,2 млн грн.
Подальша робота з цих питань триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.