Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 січня, 01:28:04

Маршрутки смертельно травмували літнього чоловіка

27.12.2018   13:34

Поблизу силікатного заводу в Чернігові сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої під колесами рейсової маршрутки загинув 79-річний чернігівець. Поліція відкрила кримінальне провадження.

На початку восьмої години ранку 27 грудня до поліції надійшло повідомлення, що поблизу силікатного заводу в обласному центрі сталася ДТП та загинула людина. На місце події виїхали слідчо-оперативні групи Чернігівського відділу поліції, ГУНП в Чернігівській області та слідчі по розслідуванню ДТП ГУНП в Чернігівській області.

Після огляду місця події та проведення першочергових слідчих дій стала зрозуміла попередня картина автопригоди – водій мікроавтобусу «Мерседес», рухаючись по дорозі, збив 79-річного пенсіонера. Наступна маршрутка, яка їхала в тому ж напрямку, що й «Мерседес», не встигла загальмувати та здійснила наїзд на потерпілого.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди від отриманих тілесних ушкоджень пенсіонер загинув на місці.

За попередньою інформацією, водії обох транспортних засобів були тверезі.   

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) - карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Жінки на «чоловічих» професіях: за кермом громадського транспорту... 10:58

Сьогодні жінка за кермом, у тому числі громадського транспорту, нікого не здивує. Чернігівка Марія Дерев’янко для цього свого часу скористалася ваучером на навчання від служби зайнятості.

Як громада будує своє завтра

Як громада будує своє завтра 10:50

Обговорили соціально-економічний профіль Талалаївської громади, що на Чернігівщині, ознайомилися з результатами соціологічного дослідження, визначили фактори впливу на її розвиток – такий підсумок першого засідання робочої групи.

Як дізнатися, до якого медзакладу передано вашу справу від МСЕК? 10:46

Міністерство охорони здоров’я України впроваджує нову систему оцінювання повсякденного функціонування особи. Це важливий крок у запровадженні прозорих та ефективних підходів до встановлення статусу інвалідності та підтримки людей з порушеннями здоров’я.

Безпека в громадах 24/7: на Чернігівщині запрацювали ще дві поліцейські станції 10:44

У Борзнянській громаді Ніжинського району та у Линовицькій громаді Прилуцького району відтепер розпочали повноцінну роботу поліцейські станції.

Жінки – агенти соціальної згуртованості та відновлення в громадах 10:40

14 січня на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відбувся круглий стіл та презентація результатів дослідження спроможності жінок до соціальної згуртованості й відновлення в громадах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини