На кордоні затримали порушника-рецидивіста
Днями, на ділянці відділу прикордонної служби «Гірськ», під час спроби порушення державного кордону виявлено та затримано громадянина Росії, який пішки намагався потрапити в Україну в обхід пункту пропуску.
При проведенні перевірочних заходів встановлено, що іноземний громадянин місяць тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєння особливо тяжкого злочину та не має при собі документів на право перетину державного кордону, а саме паспорту для закордонних поїздок.
Після притягнення до адміністративної відповідальності за порушення державного кордону та порушення прикордонного режиму відносно іноземного громадянина винесено рішення про заборону в’їзду в Україну строком на 3 роки.
По завершенню відповідних заходів порушник державного кордону переданий на батьківщину.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.