Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 05:33:01

Трьох спільників судитимуть за розбійний напад та незаконне заволодіння транспортним засобом

22.12.2018   09:31

Менською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох зловмисників, дії двох з яких органом досудового розслідування кваліфіковано як напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, вчинений за попередньою змовою групою осіб, особою, яка раніше вчиняла розбій та бандитизм, поєднаний з проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України) та незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я потерпілого (ч. 3 ст. 289 КК України). Дії третього учасника кваліфіковано як пособництво у нападі за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 187 КК України.

Встановлено, що в липні цього року, дві особи, діючи за попередньою змовою та за пособництва іншого чоловіка, який повідомив своїх спільників  про наявність великої суми грошей у жителя с. Локнисте Менського району, із корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, прибули до зазначеного господарства, де шляхом виймання віконної рами у веранді будинку проникли в середину.

Застосовуючи аерозоль зі сльозогінною речовиною до власника будинку, нанесли йому декілька ударів по різних частинах тіла, спричинивши легкі тілесні ушкодження, що не потягли за собою короткочасний розлад здоров’я.

Продовжуючи злочинну діяльність, погрожуючи фізичною розправою, зв’язали господаря та його дружину, після чого заволоділи грошовими коштами, золотими прикрасами та іншими речами на суму понад 20 тис грн.

Крім цього, після вчинення розбійного нападу, обвинувачені заволоділи автомобілем господаря, який знаходився на подвір’ї господарства, чим спричинили йому майнову шкоду на суму понад 19 тис грн.

Наразі обвинувальний акт стосовно фігурантів направлено до суду.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини