На кордоні затримали іноземного грабіжника
Прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Добрянка» затримав двох невідомих чоловіків, які рухались у напрямку державного кордону з Республікою Білорусь залізничною колією.
Після затримання чоловіки, що не мали при собі жодних документів, представились 52-річним громадянином Казахстану та 35-річним громадянином Росії.
При проведенні перевірочних заходів вдалося встановити, що повідомлені затриманими правопорушниками дані не відповідають дійсності.
Так, «громадянин Казахстану» виявився громадянином України, а громадянин Росії мав зовсім інші прізвище та ім’я. Крім того, встановлено, що громадянин Росії знаходиться в розшуку за скоєння злочину передбаченого частиною 2 статті 186 «Грабіж» Кримінального Кодексу України.
Після притягнення обох до адміністративної відповідальності громадянина України звільнено, а ось громадянин переданий співробітникам Національної поліції.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
13 травня: цей день в Україні і світі 09:17
День 1540 Російська агресія - Day 1540 Russian aggression