102 кг незаконно добутої риби та 54 одиниці заборонених знарядь лову – результат роботи Чернігівського рибоохоронного патруля за тиждень
Чернігівський рибоохоронний патруль з 13 по 20 грудня викрив 35 порушень правил рибальства, з них 3 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову) по ч.4 ст.85 КУпАП, 21 порушення любительського рибальства по ч.3 ст.85 КУпАП, 3 порушення порядку збуту водних біоресурсів за ст.88-1 КУпАП та складено 8 актів вилучення безхазяйного майна.
У порушників вилучено 102,4 кг риби та 54 одиниці заборонених знарядь лову. Загальна сума збитків завданих рибному господарству склала 2975 грн.
Так, 19 грудня 2018 року на р.Десна, біля автомобільного мосту, в районі м.Чернігів, затримано місцевого жителя, який порушив п.4.11 Правил любительського і спортивного рибальства, виловивши три особини білого амура розміром 10 см. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, в якому визначено штраф в розмірі 100 грн та відшкодування збитків нанесених рибному господарству у розмірі 765 грн.
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що в цьому році до р.Десна випущено 10 тон молоді коропа, товстолоба та білого амура. Розмір рибок складає 10-15 см. Прохання до рибалок, якщо вам на гачок потрапила така рибка випустіть її, дайте підрости та дати потомство.
Для довідки: мінімальний розмір дозволеного до вилову рибалками-любителями білого амура та товстолоба становить 40 см, коропа – 25 см.
Більшість порушень по ч.3 ст.85 КУпАП, стосується порушень заборони вилову риби на зимувальних ямах та перевищення загальної кількості гачків дозволеного для вилову на одного рибалку.
Тому нагадуємо, що з 1 листопада до початку весняно-літньої заборони заборонено ловити рибу на зимувальних ямах. З переліком та інтерактивною картою розташування зимувальних ям можна ознайомитись за посиланням.
Любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку. Добова норма вилову риби на одного рибалку складає не більше 3 кг.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).