В Маріуполі поліцейські спецпризначенці роти "Чернігів" отримали дарунки від Святого Миколая
Солодощі, смаколики, харчові продукти, листи і посилки від родичів нашим землякам привіз заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Дмитро Лось.

Святий Миколай приніс дарунки всім українцям, які на нього чекали, особливо тим, хто зустрічає цей радісний дань далеко від дому – в зоні проведення операції Об’єднаних сил.
Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» зустрічали в розташуванні підрозділу поважного гостя – заступника начальника ГУНП в Чернігівській області Дмитра Лося. Пан полковник взяв на себе відповідальну місію – виступити посередником і передати від Святого Миколая нашим захисникам солодощі, фрукти, смаколики до святкового столу, харчові продукти, листи і посилки від родичів.
І хоча бійці вже давно не діти, але і їм так хочеться відчути хоч на хвилинку тепло рідних домівок, дізнатися останні новини, побачити побратимів з батьківщини.
Дмитро Олександрович окрім подарунків привіз бійцям і добрі вісті – розповів про підвищення зарплатні для поліцейських в новому році, розтлумачив механізм отримання житла поліцейськими за новою програмою, пообіцяв спецпризначенцям більшу відпустку, адже через введення воєнного стану наші земляки пробудуть на Донбасі чотири місяці замість двох. Як відзначив Дмитро Лось, бойовий дух у бійців на висоті, всі здорові, почуваються добре, виходять на бойові завдання, мають подяки від керівництва оперативно-тактичного угруповання «Схід».
Чернігівці регулярно виявляють членів незаконних збройних формувань, які знаходяться в розшуку, затримують на блокпостах нетверезих водіїв, вилучають зброю і боєприпаси, підтримують публічний порядок в самому Маріуполі.
На пам'ять бійці сфотографувалися із заступником начальника ГУНП та пообіцяли пильно стерегти спокій українців на Донбасі.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.