Новини з ОТГ: раціональне використання державних коштів та сучасні ідеї
Чим жили об’єднанні територіальні громади області останнім днями – у короткому дайджесті.
Носівська та Мринська ОТГ
На Носівщині подружжя лікарів – Олександр і Яна Шевцові – отримали ордер на новеньке житло, придбане за кошти з місцевого бюджету.
— Це була ініціатива громад – Носівської та Мринської. Також було співфінансування з району. Головна мета – затримати хорошого лікаря в населеному пункті, адже, якщо це не обласний центр, то ніхто не хоче залишатись. Житло – дуже гарна мотивація для лікаря. І найголовніше – громада отримує якісну послугу, — розповідає голова Носівської громади Володимир Ігнатченко.
Срібнянська ОТГ
Срібнянське КП «Комунгосп» одержало два нових трактори. Техніка, загальною вартістю 1,62 мільйона гривень, придбана за рахунок субвенції з державного бюджету для соціально-економічного розвитку окремих територій.
З часом планується придбати додаткове обладнання, яке використовуватиметься для різноманітних робіт з благоустрою, а також надання комунальниками платних послуг іншим підприємствам і жителям району.
Любецька ОТГ
Парк комунальної техніки поповнився і в Любецькій ОТГ. За кошти субвенції було придбано два трактори з додатковим обладнанням (причепом, щіткою, подрібнювачем відходів деревини, ковшем для сипучих матеріалів, переднім відвалом, трикорпусним плугом, косаркою, екскаваторним обладнанням). Усе разом обійшлось у 1,7 мільйона гривень. Окрім того, за 308 тисяч гривень купили асенізаційну машину.
Технічні обновки вже випробували під час прибирання снігу.
Михайло-Коцюбинська ОТГ
У листопаді команда Михайло-Коцюбинської селищної ради стала переможцем «Школи місцевого самоврядування DESPRO 2018». Приз — впровадження на території громади геоінформаційної системи обліку активів громади, створеної компанією SOFTPRO.
Завдяки цьому буде проведено інвентаризацію комунального майна та інших об’єктів громади, земель всіх видів тощо.
Сновська ОТГ
У Сновську реконструюють нежитлове приміщення та створять там публічний багатофункціональний комунікативний центр розвитку — лофт-центр.
Подібні лофт-центри для роботи із соціально активними верствами населення на Чернігівщині ще не створювалися. Очікується, що новий центр стане основою для туристичного кластера.
Всередині ймовірно буде коворкінг-центр, бізнес-інкубатор, клуб підприємців, туристично-інформаційний центр, центр спортивних єдиноборств, інтерактивний музей залізничної станції, театр моди та танцю, центр історичного костюма, творчі майстерні, міні 3-D кінотеатр, комунальний хостел, ділові офіси тощо.
Бюджет проекту за попередніми підрахунками на 2019 рік складає понад 11 мільйонів гривень (кошти ДФРР — 79%), на 2020 заплановано залучити близько 11 мільйонів.
Останні новини Чернігівщини
Нематеріальна культурна спадщина Чернігівщини: в обласному переліку – 25 елементів 11:22
Нематеріальна культурна спадщина Чернігівщини – одна зі складових національної ідентичності і культурного надбання нашого народу.
Допомогу при народженні дитини отримають ще 68 сімей 10:45
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 грудня затвердили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини.
Чернігівські поліцейські оперативно встановили та затримали викрадача генератора з магазину 10:21
Оперативники Чернігівського райуправління поліції встановили особу причетного до крадіжки електрогенератора, призначеного для забезпечення енергонезалежності одного з продуктових магазинів міста.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 04 грудня по 05 грудня 2024 року 09:51
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждали 3 особи.
Чернігів передав військовим обладнання на понад мільйон гривень для захисту країни 09:30
Чернігівська міська рада передала обладнання на суму понад один мільйон гривень за зверненням однієї з військових частин Національної гвардії України.