Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 07:14:21

Зону навколо сховища боєприпасів під Ічнею очистили від снарядів

17.12.2018   11:08

Роботи з очищення 16-кілометрової зони навколо 6 арсеналу боєприпасів Міністерства оборони в Ічнянському районі Чернігівської області завершилися. Про це повідомив Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

“Роботи, визначені Планом організації робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів населених пунктів і територій в 16-ти кілометровій зоні навколо 6-го арсеналу боєприпасів МО України біля смт Дружба Ічнянського району, завершено”, — йдеться у повідомленні.

Очищено 80 ділянок розмінування, 79733 га прилеглої до арсеналу території. Вилучено 100351 вибухонебезпечний предмет, відпрацьовано 308 повідомлень від населення про виявлення боєприпасів.

Проводяться заходи щодо здійснення контролю якості очищення територій від вибухонебезпечних предметів та оперативного реагування на повідомлення населення у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини